Instagram
Careportal
logo logo
Okur Evreni
logo logo
Teklif Alın
KAPAT
Telefon :

+90 (545) 201 8367

Adres :

Karaciğan Mah. Ali Ulvi Kurucu Cad. Enntepe Mall Office B Blok 9. Kat 117/907 Karatay/Konya

E-Posta :

destek@ayyildizsoft.com.tr

Yediel Avukatlık Danışmanlık; dinamik ve tecrübeli kadrosuyla müvekkillerine en doğru hukuki hizmeti vermeyi amaç olarak edinmiş, merkezi İstanbul Mecidiyeköy Büyükdere Caddesi’nde bulunan bir avukatlık bürosudur. Gelişen ve değişen hukuk sektöründe önleyici hukuk hizmetlerine önem vermek, hukuki uyuşmazlıkları ortaya çıkmadan önce çözümlemek amacıyla danışmanlık faaliyetleri de yürütmektedir. Ceza hukuku, Borçlar Hukuku, İş Hukuku Aile Hukuku ve İcra-İflas Hukuku başta olmak üzere uzmanlaşmış kadrosuyla hukukun her alanında faaliyet göstereren Yediel Avukatlık, bugün bir çok gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yediel Hukuk Mobil Uygulaması, müvekkillerin hukuki dava süreçlerini şeffaf bir şekilde yönetmelerini sağlayan özel bir mobil uygulamadır. Adım adım takip imkanı sunarak, müvekkillerimize güven ve transparans sağlar ve hukuki süreçlerini kolaylaştırır. Kullanıcı dostu paneli aracılığıyla, müvekkiller dava dosyalarını anlık olarak izleyebilir ve takip edebilirler. Ayrıca, uygulama üzerinden avukatlarıyla sorunsuz bir iletişim kurabilir ve bilgi alışverişi yapabilirler. Yediel Hukuk, müvekkillerin hukuki ihtiyaçlarına güvenilir bir rehber olarak eşlik eder ve onları sürecin her adımında destekler. Hukuki çözümleriniz için adım adım rehberlik almak için hemen indirin!


Bulut Tabanlı Hukuki Süreç Yönetimi

İstanbul merkezli ve kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan Yediel Hukuk firması, müvekkillerine tamamen şeffaf bilgi sunarak hukuki süreçlerde rehberlik ediyor. Web sitesi üzerinden, müvekkillerine online olarak süreçlerini takip etme imkanı sağlıyor. Müvekkiller, sistem üzerinden vekaletname bilgilerine kolayca erişip indirebilirken, kendilerine atanmış borçları listeleme ve ödeme yapma imkanına sahiptir. Ayrıca, sistem üzerinden kendileri adına ödenen harç bedellerini görüntüleyebilirler. Yediel Hukuk'un avukat kadrosuyla ve ekibiyle iletişim kurabilmek için de uygulama üzerinden kolayca iletişim sağlayabilirler. İhtiyaç duyduklarında online danışmanlık da alabilirler. Hukuki süreçlerinizde adım adım rehberlik almak ve şeffaf bir şekilde bilgiye erişmek için hemen web sitemizi ziyaret edin!


                                                        Dava Görüntüleme,Duruşma Takibi,Dosya Takibi,Muhasebe Yönetimi,Vekaletname Örneği,Online Ödeme,Online Danışmanlık,Hizmetler