Instagram
Careportal
logo logo
Okur Evreni
logo logo
Teklif Alın
KAPAT
Telefon :

+90 (545) 201 8367

Adres :

Karaciğan Mah. Ali Ulvi Kurucu Cad. Enntepe Mall Office B Blok 9. Kat 117/907 Karatay/Konya

E-Posta :

destek@ayyildizsoft.com.tr

Ayyıldızsoft Kimdir?

Ayyıldızsoft, kurulduğu günden bu yana müşterileri ile sürekli iletişim, profesyonel hizmet anlayışını benimsemiştir. Doğru süreç planlama ve doğru ihtiyaç analizlerinin, firma ve referansları arasında güçlü bir bağ oluşturduğuna inanarak, üzerinde çalıştığı her bir projeyi bir değer olarak görmüştür. Bu değerlere sahip çıkmak için de, her zaman çaba ve gayret içerisinde olmuştur.

Hakkımızda

Türkiye ve globalde 100 lerce referansı ile marka bilinirliğii her yıl artırmakta olan Ayyıldızsoft, tüm süreçlerinde profesyonelliği ve şeffaflığı birinci önceliği olarak belirlemiştir.

Hedefler

Gelişen dünyada, teknolojilerle her daim entegre olarak, modern teknolojileri işletmelerimizin faydası için aracı olarak kullanmak ve kullandırmak yalnızca bir iş sorumluluğu değil, aynı zamanda global bir sorumluluk bilincidir.

Değerler

Prensiplerin, bir firmayı ayakta tutan en büyük yapıtaşı olduğuna inanan Ayyıldızsoft, hem ekibini, hem referanslarını hem de iştirak ve tedarikçilerini buna yönelik seçerek, iş prensiplerini bu vizyon ile inşaa etmiştir.

Kurumsal Yapı Taşları

Açıklama metni gelecek

  • 1Özgün

    Sıradışı olmak için sıradışı yeteneklere sahip olmak gerekir. Ayyıldızsoft Ekibi sıradışı çalışmalarla firmanızı kurumsal özgünlüğe kavuşturur.

  • 2 Kaliteli

    Kaliteli işler daima keşfedilebilir olmuştur. Ayyıldızsoft kalitesi sizi daima ileri taşır ve hedef kitlenizin dikkatini çeken işlerle, profesyonel kullanıcı deneyimi sunar.

  • 3 Vizyoner

    Başarı için vizyoner fikirlerin, vizyoner bir ekiple ilerlemesi şarttır. Ayyıldızsoft çağın önceliklerini tanır ve firmanıza vizyoner dokunuşlar yapar.

Yorumlar
Gökhan Gökgöz Lamenka Mobilya - CEO
Hasan Basri Erdoğan Novisa - CEO
Dilan Acar Dilan Acar Beauty - Kurucu
Salih Süme Dijital Fırınım - Kurucu Ortak
Mahmut Akkaş Accas Ambalaj - Kurucu Ortak
Özgür Dinç Dijital Fırınım - Kurucu Ortak
Dt. Ali Uçar Dengedent - Kurucu Ortak

" Gayet başarılı bir ekip. Umduğumdan daha pratik bir yazılıma sahip oldum ve beklenenden daha kısa sürede teslim ettiler. Neticesinde mutluyum. "

" Konya’da yazılım ihtiyacımıza çözüm sunabilen tek yazılım firması Ayyıldızsoft ekibine ve özellikle Lütfi Bey’e çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz 👏🏻👏🏻👏🏻 "

" Uzun zamandır yazılım konusunda çalıştığımız bir firma, tamamen profesyonel ve samimi bir ekip tüm ihtiyaçlarımızı anında çözüme ulaştırdılar. Teşekkürler Ayyıldızsoft ekibi. "

" Profesyonellik ve samimiyetin bir arada bulunduğu her türlü probleme en hızlı şekilde çözüm üretebilen ender belki de piyasada tek firma. Ekibin her bir üyesi ayrı yeteneğe sahip. Bu firmadan mutsuz ayrılma ihtimaliniz yok. "

" Uzun süredir üzerinde çalıştığımız bir projemizin yazılım süreçlerinin tamamını yöneten, eksikleri tamamlayıp projenin geliştirerek hayata geçirilmesini sağlayan profesyonel anlayışa sahip bu ekibe teşekkür ederim. Proje artık güvenilir bir ekibe emanettir. "

" Tüm ekibe selamlar öncelikle :) tablet ve web olarak 3 ay olarak planladığımız projemizi 1,5 ayda bitirmiş olmayanın heyecanı ve mutluluğuyla bu yorumu yazıyorum. Lütfi Bey, Gökhan Bey, Semih Bey, Tunahan Bey… gerçekten işlerini profesyonellikle yapan ve projeyi kendi projeleri gibi geliştiren bizim yerimize de düşünen planlayan müthiş bir ekip :) sizlerle çalışmaktan çok umutlu ve mutluyum. Gelecek projelerde de beraber çalışacağız mutlaka… sevgiler, "

" Mobil uygulama hizmeti aldık tavsiye ederim özellikle lütfi beyin ilgisi ve bilgisi bizi çok tatmin etti ayrıca bütün ekip arkadaşlarına da teşekkür ederim "

Hemen İletişime Geçin

GeleceğiKonuşalım.