Instagram
Careportal
logo logo
Okur Evreni
logo logo
Teklif Alın
KAPAT
Telefon :

+90 (545) 201 8367

Adres :

Karaciğan Mah. Ali Ulvi Kurucu Cad. Enntepe Mall Office B Blok 9. Kat 117/907 Karatay/Konya

E-Posta :

destek@ayyildizsoft.com.tr

Perfetti Van Melle, dünya genelinde 150'den fazla ülkede şekerleme ve sakız üretimi yapan önde gelen bir şirkettir. Şirket, 2001 yılında Perfetti S.p.A. ve Van Melle BV'nin birleşmesiyle kurulmuştur. Chupa Chups'un da dahil olduğu markalarıyla küresel şekerleme pazarının önemli bir oyuncusu haline gelmiştir. Perfetti Van Melle, 18.200 çalışanı ve 39 şirketiyle tüm dünyada faaliyet göstermektedir. Genel merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır.

Perfetti Van Melle, alt markaları olan Mentos, Vivident, Chupa Chups ve Big Babol ürünlerinin tüm barkod üretim süreçlerini Ayyıldızsoft Yazılım’ın Perfetti için geliştirdiği özel yazılım ile üretmektedir. Eylül 2023 tarihinden itibaren Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede üretilen milyonlarca ürünün, onbinlerce barkodu Ayyıldızsoft Yazılım’ın profesyonel yazılımları üzerinden oluşturulmaktadır.

Perfetti Van Melle, popüler küresel markalarının yanı sıra yerel pazarlara yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Şirket, yerel taleplere uygun ürünler geliştirme becerisiyle başarı kazanmıştır. Alpenliebe gibi markalar, Asya'da yerel tercihlere uygun olarak üretilerek pazar lideri olmuştur. Ayrıca, Avrupa pazarlarında da çeşitli ve ayırt edilebilir özelliklere sahip ürünler sunarak başarısını sürdürmektedir. Chupa Chups'un dünya çapında popülerliği, 40 farklı lezzetle 150'den fazla ülkede çocukları ve ebeveynleri mutlu etmektedir.


                                                        Barkod Yönetimi,Marka Yönetimi,Pack Type Yönetimi,Aroma Yönetimi,Ekip Yönetimi,Rol Yönetimi,Ülke Yönetimi