Instagram
Careportal
logo logo
Okur Evreni
logo logo
Teklif Alın
KAPAT
Telefon :

+90 (545) 201 8367

Adres :

Karaciğan Mah. Ali Ulvi Kurucu Cad. Enntepe Mall Office B Blok 9. Kat 117/907 Karatay/Konya

E-Posta :

destek@ayyildizsoft.com.tr

Türkiyenin 60’dan fazla ilinde satış ve pazarlama ağı bulunan, B2B iş modeliyle, mobilya atölye ve fabrikalarına mobilya tedariği sağlayan özellikle anadoluda sektöründe oldukça tanınan bir firma olan Lamenka, 1994 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Mobil Uygulama üzerinden bayilerini kataloglarını online olarak sunmaktadır. Renk Katalogu ve ürettikleri tüm ürünleri mobil uygulaması üzerinden rahatlıkla bayilerine ulaştırabilmektedir.

Kullanıcılar sisteme kaydolmadan uygulamaya erişim sağlayabilir. Membran kapaklar, taçlar, lamine tezgahlar, lakeler gibi öne çıkan ürünler anasayfada listelenir. Model numarasına göre ürünleri kolayca bulabilir. Kullanıcılar sistem giriş yaparsa, ürünleri favorilere ekleyebilir. Renk Katalogu sekmesinden Membran ve Lake renk seçeneklerini gerçek renkleri yansıtacak şekilde görüntüleyebilirler. Köşe detaylarının tüm modellerine ürün kodları ile birlikte erişerek, katalog üzerinden ihtiyacı olan malzemeleri belirleyerek Lamenka ile hızlı iletişim kurabilirler.                                                         Ürün Katalogu,Renk Kartelası,Ürün Arama,Favoriye Ekleme,Gerçek Renk Sunumu