Instagram
Careportal
logo logo
Okur Evreni
logo logo
Teklif Alın
KAPAT
Telefon :

+90 (545) 201 8367

Adres :

Karaciğan Mah. Ali Ulvi Kurucu Cad. Enntepe Mall Office B Blok 9. Kat 117/907 Karatay/Konya

E-Posta :

destek@ayyildizsoft.com.tr

Yasa Avukatlık Mobil Uygulaması, müvekkillerin dava süreçlerini şeffaf bir şekilde takip etmelerini sağlayan özel bir mobil uygulamadır. Her adımda müvekkillerimize güven ve transparans sunarak, hukuki süreçlerini kolaylaştırır ve kontrol altında tutar. Yasa Avukatlık, kullanıcı dostu paneli sayesinde müvekkillerin dava dosyalarını anlık olarak takip etmelerine olanak tanır. Ayrıca, uygulama aracılığıyla iletişim halinde oldukları avukatlarıyla sorunsuz bir iletişim kurabilir ve bilgi alışverişi yapabilirler. Yasa Avukatlık, hukuki süreçlerde güvenilir bir rehber olarak müvekkillerin yanında yer alır. Hemen indirin ve hukuki çözümlerinizde adım adım rehberlik alın!


Bulut Tabanlı Hukuki Süreç Yönetimi

İstanbulda bulunan ve tamamen kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş Yasa Avukatlık firması, websitesi üzerinden müvekkillerine tüm hukuki süreçte şeffaf bilgi sunuyor ve müvekkillerinin süreci online olarak takip etmesine yönelik çalışmalar yapıyor. Müvekkiller sistem üzerinden, vekaletname bilgilerine erişip indirebiliyor, kendilerine tamımlanan borçları liste halinde görüp ödeme gerçekleştirebiliyor, kendileri adına ödenen harç bedellerini görüntüleyebiliyor. Avukat kadrosu ve ekip ile sistem üzerinden iletişim kurabiliyor. Dilerse online danışmanlık da alabiliyor.


                                                        Dava Görüntüleme,Duruşma Takibi,Dosya Takibi,Muhasebe Yönetimi,Vekaletname Örneği,Online Ödeme,Online Danışmanlık,Hizmetler