Instagram
Careportal
logo logo
Okur Evreni
logo logo
Teklif Alın
KAPAT
Telefon :

+90 (545) 201 8367

Adres :

Karaciğan Mah. Ali Ulvi Kurucu Cad. Enntepe Mall Office B Blok 9. Kat 117/907 Karatay/Konya

E-Posta :

destek@ayyildizsoft.com.tr

Trafik Konya, bölgesel olarak Konya ve civarında olan tüm haberleri anlık olarak sizlerle paylaşan bir haber haber uygulamasıdır. Trafik Konya Konya’nın en büyük kitleli instagram sayfası olup, 450.000 üzerinde takipçisi bulunmaktadır. Ayyıldızsoft, Trafik Koya ve tüm alt/yan firmalarının 2020’den bu yana tüm yazılım ihtiyaçlarını ve süreçlerini yönetmektedir.


Konya’nın Haber Uygulaması

Anlık haberleri kullanıcıları ile buluşturan Trafik Konya, uygulama içerisinde kullanıcılarına Gündem, Ekonomi, Trafik ve Sağlık kategorilerinde haberler sunmaktadır. Bunun yanında İş İlanları, Kan Bulma İlanları, Kayıp Çalıntı ilanları da uygulamada aktif özelliklerdendir. 

Konya bölgesinde düzenlenen etkinlikleri de kullanıcılarla paylaşan Trafik Konya, liste halinde etkinliklerle ilgili detaylar (etkinlik adı, etkinlik tarih ve saati, lokasyon, yol tarifi al) paylaşmaktadır. Kullanıcılar aynı zamanda uygulama üzerinden nöbetçi eczaneleri ve telefon numaralarını görüntüleyebiliyorlar. Acil numaralara kolay bir şekilde erişip hızlı arama yapabiliyorlar. Konya minibüs güzergahlarını görüntüleyebiliyorlar. Trafik Konya Yöneticileri bir paylaşım yaptığında bildirimler ile anlık olarak içerikler konusunda bilgi alabiliyorlar.                                                        Haberler,İş İlanları,Kan Bulma İlanları,Kayıp Çalıntı İlanları,Etkinlikler,Anketler,Nöbetçi Eczaneler,Acil Numaralar