Instagram
Careportal
logo logo
Okur Evreni
logo logo
Teklif Alın
KAPAT
Telefon :

+90 (545) 201 8367

Adres :

Karaciğan Mah. Ali Ulvi Kurucu Cad. Enntepe Mall Office B Blok 9. Kat 117/907 Karatay/Konya

E-Posta :

destek@ayyildizsoft.com.tr

Patile, veterinerler için geliştirilmiş özel bir mobil yazılımdır. Veterinerler, müşterilerini ve evcil hayvanlarını sisteme kaydederler. Kullanıcılar bir veya daha fazla evcil hayvanıyla ilgili işlemleri ve takvimi sistem üzerinden takip ederken, veterinerler randevuları ve satışları panel üzerinden görüntüleyebilir/yönetebilirler.


Veterinerler müşteri ve evcil hayvanlarını sisteme tanımlar. Aşı takvimini sisteme yükleyebilir. Takvim’e göre kullanıcılar, evcil hayvanları ile ilgili yapması gereken işlemler konusunda bilgilendirme bildirimleri alırlar. Kullanıcılar yakındaki veterinerleri görüntülebilirler. Alfabetik olarak veya yakınlığa göre sıralayabilirler. Detaylı filtreleme ile veterinerlere kolayca ulaşarak, yol tarifi sayesinden konumlara rahat bir şekilde ulaşabilirler.

Tanımlanan randevuları görebilirler, randevuları iptal edebilir veya ileri bir tarihe erteleyebilirler. Evcil hayvanlarını listeleyebilir, yeni evcil hayvan ekleyebilir ve düzenleyebilirler. Evcil hayvanın evde tedavisini isteyebilirler. Talep oluştururken, yapılacak işlem detaylarını, tutarı, randevu tarih ve saatini, veteriner bilgilerini görüntüleyebilirler/seçebilirler.                                                        Kullanıcı Paneli,Veteriner Paneli,Verteriner Bul,Detaylı Filtreleme,Sıralama,Takvim ve Hatırlatma,Evde Tedavi Talebi