Instagram
Careportal
logo logo
Okur Evreni
logo logo
Teklif Alın
KAPAT
Telefon :

+90 (545) 201 8367

Adres :

Karaciğan Mah. Ali Ulvi Kurucu Cad. Enntepe Mall Office B Blok 9. Kat 117/907 Karatay/Konya

E-Posta :

destek@ayyildizsoft.com.tr

Berlin/Almanya merkezde bulunan Gastro Berlin firması, marketlere toptan ürünler satan ve nakliyesini sağlayan bir firmadır. Marketler/alıcılar mobil uygulama üzerinden adet, kg, kasa olarak talepte bulunabilir ve sipariş oluşturabilirler.


Firma yetkilisi, kullanıcılarını panel üzerinden tanımlar. Tanımlanan kullanıcılar sistem giriş yaparak, satın alma yapabilecekleri ürünleri görüntülerler. Sevkiyat istedikleri ürünlerden kaç adet,kg veya birim olduğunu belirterek siparişi oluştururlar. Siparişler yönetim paneline düşer ve yetkili araç oluşturarak firmaların siparişlerine göre araçların dağılımını yapar. Araçlar sevkiyata çıkarak firmaların taleplerini ulaştırır. 23:00’dan önce verilen siparişler aynı gün işleme alınırken ve ertesi güne sevkiyatı planlanırken, 23:00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Yönetim Panelinden, firma yetkilileri tüm sevkiyat ve satış detaylarını görüntüleyebilir, raporlayabilir.


                                                        Firma Paneli,Yönetim Paneli,Sevkiyat Görüntüleme,Sipariş Görüntüleme,Araç Yönetimi,Araç/Sevkiyat Eşleştirme,Sevk Raporları